Naminis anakardžių sviestas

img_7624

Mano namuose naminio riešutų sviesto trūkumo tikrai nėra! Valgau aš jį su koše, blynais, granola, tepu ant skrebučio, o kartais… valgau ir vieną 🙂 Tad jei turite riešutų, orkaitę ir galingą trintuvą – nieko nelaukit ir eikit gaminti!

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. Į kepimo skardą paskleiskite 250g anakardžių ir dėkite į įkaitintą orkaitę apie 10 minučių kol  jūsų virtuvė prisipildys nuostabių riešutų kvapų. Riešutai turėtų būti gražiai apskrudę, bet nesudegę.

Išėmus iš orkaitės leiskite riešutams pravėsti ir tada sudėkite į trintuvą –  labai svarbu kad jūsų trintuvas būtų galingas nes kitaip neišgausite švelnios konsistencijos. Aš naudoju Magimix.

Trinkite ilgai kol gausite švelnų ir pakankamai skystą krema. Kai jau atrodys, kad gerai dar laikykite 5 minutes, nes bus dar geriau! Turėkit kantrybes, nes tikrai verta!

Jeigu jusu sviestas per tirštas galite įpilti šlakelį riešutų ar kokosu aliejaus, nenaudokite alyvuogių aliejaus. Bet jeigu trinsite ilgai – aliejaus tikrai neprireiks! Tik nepilkite vandens ar kitų skysčių, nes jūsų tobulas sviestas virs į stangrią masę ir atgal nebus galima sugražinti. Bandžiau, tad nekartokite mano klaidų! 🙂

Galite dėti sėklas iš vienos vanilės ankšties dėl skonio.

Skanaus! Nepamirškit sporto klubo, nes paragavus bus sunku sustoti 🙂

img_5079

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s