Kokosiniai migdolų chalvos saldainiai

IMGP0136.JPG

Geriausias būdas patikrinti ar tikrai gerai gavosi yra laikas per kurį aš suvalgau kas pagaminta. Su šitais reikėjo valdytis ir palikti bent po vieną kitiems paragavimui. Man labai patinka, kad labiausiai juose jaučiasi chalva ir kad jie yra ne per saldūs. Tik trys ingredientai ir šie saldainiai ant jūsų stalo!

  • 50g kokoso drožlių
  • 90g migdolų sviesto
  • 30g medaus

Migdolų sviestui dedame 100g migdolų į įkaitintą orkaitę iki 180 laipsnių ir kepame 10-12 minučių. Ištraukus atvėsiname  – kol vėsta aš visada suvalgau praeidama ir negaliu atsistebėti kokie skanūs pakepinti riešutai, todėl kepu šiek tiek daugiau nei kad reikia 🙂

Likusius atvėsusius riešutus sudėkite į blenderį. Pirmiausia atrodys kad nesigaus, tada kad kaip tešla gaunasi, bet kantriai laukite nes po kokių 8-10min gausite nuostabiai švelnų kremą. Tik nepilkite vandens.

Įkaitiname mažą keptuvę ir ant vidutinės ugnies (su kaitlente ant 5) kaitiname medų nuolat maišant. Medus šiek tiek suputos, kai tai atsitiks dar maišykite ir kaitinkite 4-5 minutes. Tada sumažinkite kaitrą (su kaitlente ant 3) ir supilkite migdolų sviestą – maišykite apie 30 sekundžių ir nukelkite nuo kaitros – iš karto supilkite kokoso drožles ir gerai išmaišykite. Iš karto sudėkite į silikoninę formą saldainiams, jeigu tokios neturit manau drąsiai galite formuoti rutuliukus tarp delnų. Atvėsus dedame į šaldytuvą, ten ir laikome. Skanaus!

IMGP0115.JPG

IMGP0154.JPG

IMGP0102.JPG

IMGP0111.JPG

 

IMGP0172.JPG

IMGP0128.JPG

IMGP0188.JPG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s