Open Kitchen Vilnius

IMG_3485.JPG

Open Kitchen yra super cool vieta ir puiki proga penktadieniais pailsėti nuo namų virtuvės prisiragaujant įvairaus street food’o. Visada prieš eidama pažiūriu kas dalyvauja ir pradedu galvoti ką rinksiuos. Dažniausiai vienas pasirinkimas būna saugus, jau ragautas ir pasiilgtas, o antrasis – naujas atradimas. Atėjus dar apsuku kelis ratus, kol galutinai apsisprendžiu ką valgysiu.

GYOZA. Pradedam nuo gyozų, kuris yra saugus variantas, nes žinau kad bus labai gerai. Japoniški koldūnai kepami ir apatinė pusė būna apskrudusi, o viršus iškepęs nuo susidariusių garų. Plona elastinga tešla ir sultingas įdaras. Šį kartą bandžiau su krevetėmis. Padažas tradicinis sojos ir acto. Buvo tobulai tobula. Nepriekaištingai padaryti.  Kaina 6eur/6vnt.

SAIGON VIETNAMIETIŠKA VIRTUVĖ. Nuo pat jų atsidarymo tai yra vieta, kurią noriu aplankyti, todėl labai apsidžiaugiau pamačiusi juos Open Kitchen dalyvių sąraše. Išbandžiau spring rolls su kiauliena, ryžių makaronais ir daržovėmis. Skanu, tik per daug jautėsi riebalai ant tešlos. Kartu buvo patiekta salotų, kurių apačioje buvo tokių pavytusių, rudais kraštais. Čia skubos nebuvo, nes aš buvau viena laukianti tuo metu. Labai geras aštrus padažas. Spring rolls yra pakankamai dideli. Tos salotos pasirodė ne kaip, bet jos buvo reikalingos, nes spring rolls yra pakankamai sodraus ir intensyvaus skonio. Kaina 5eur/2vnt.

KARAVAN SARAI plovas su ėriena ir avinžirniais atrodė labai skaniai. Jau ne pirmą kartą žiūriu į jį ir šį kartą atėjo jo eilė. Plovas yra riebus patiekalas ir jis turi būti karštas. Jam ypatingai svarbi reikiama temperatūra, kuri šį kartą buvo per žema. Vyrukai įdėjo aštraus padažo, kuris buvo atominio aštrumo. Gerai, kad perspėjo pasiūlydami. Kaina 7eur.

 

BLACK MAMBA. Labai mėgstu burgerius. Man labiausiai patinka kaip juos daro Drama Burger, ypač patinka jų kompleksiškumas.

Open Kitchen yra ne vienas burgerio pasirinkimas ir išsirinkti sunku. Boom Burgers yra saugus variantas, ne kartą bandytas ir yra tikrai puikus. Šį kartą išbandžiau naują – Black Mamba. Bandelė turėtų būti labiau atlaikanti. Mėsos paplotėlis tvarkingesnės formos. Tarp priedų keisčiausias pasirinkimas buvo obuolys, kuris prie vištienos būtų super turbo, bet nepaisant to buvo skanu. Bulvės buvo tobulos, traškios iš išorės ir minkštos viduje. Kaina 6eur/burgeris + 2eur/bulvytės

IMG_3499

PICCOLO. Pažintį pradedame nuo deserto – panna cottos su mėlynėmis. Patiks tiems, kurie mėgsta labai labai lengvus, gaivius desertus, nes čia grietinėlė maišyta su pienu ir nepadauginta cukraus. Pati konsistencija man pasirodė per daug ‘runny’, norėtųsi jos tvirtesnės, nes jinai sunkiai laiko formą net šaukštelyje.

BUBBLE WAFFLE leido išskirtinį vanilės kvapą, kuris ir viliojo, ir baidė tuo pačiu metu, nes buvo labai intensyvus. Pats vaflis kepamas specialiose vaflinėse, kurias gražiai varto kepimo metu. Priedus galima rinktis iš dviejų variantų – su obuoliais ir cinamonu arba su bananu ir šokoladu. Taip pat į visus deda purškiamos grietinėlės. Skaniai susivalgė. Super saldu 🙂 Norisi kabinėtis prie to vanilės aromato ir įdarų. Norėtųsi labiau išieškotų ir kokybiškesnių priedų. Kaina 3,5eur.

WAFFLE LAB gamina pačius skaniausius vaflius. Išsipūtusius, minkštus, viduje šiek tiek korėtus. Pasirinkus su bananu ir nutela pasiūlė dar braškių, kurios čia tobulai tiko. Kaina 3,2eur.

LEMON BAR. Limonado baras, kur merginos spaudžia citrinas ir kitus vaisius ir ruošia limonadus. Tai buvo vienas iš labiausiai pasiteisinusių naujų pasirinkimų. Gaivus, labai mažai saldus – karštą vasaros dieną puikiai atgaivina. Startavau su klasika – citrininis su negazuotu vandeniu. Patiko, kad prieš pilant suplaka su shaker’iu – vienodžiau pasiskirsto skonis. Labai patogi laikyti stiklinė. Kaina 2eur.

IMG_3447

SWEET MORELLO ledų buvo trys pasirinkimai – aviečių, šokoladiniai ir pistacijų. Aš vis dar neatsivalgau pistacijų ledų, kurie yra mano mėgstamiausi kai prieš kokius tris metus atsirado Lietuvoje, o mano atrasti jie buvo Romoje, kai keliaudami valgėme pagal Anthony Bourdain rekomendacijas, kurios ne visos pasiteisino, bet su ledaine buvo nerealiai gerai.

IMG_3435

Kainų lygis aukštas, pasiimkit daugiau grynų. Beje, mačiau kad už alų galima atsiskaityti kortele. Didžiausi žmonių srautai būna per pietus ir vakare, o apie 15-16val. būna pakankamai tuščia. Nepaisant to, kad žmonių daug, bet maisto ilgai laukti netenka. Vietų atsisėti tikrai daug. Taip pat yra aukšti stalai, prie kurių patogu valgyti atsistojus.

Groja gera muzika, šviečia lemputės, daug žmonių valgo ir bendrauja, labai šilta atmosfera. Šalia žaidimų aikštelėje milijonas vaikų.

Smagu, kad dalyvių sąrašas keičiasi ir vis pasipildo, be to dalyvių tikrai daug ir pasirinkimas platus. Super gera ir labai sveikintina iniciatyva. Labai tikiuosi, kad tęsis ir klestės, plėsis ir vystysis džiugindami mus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s