MIAN kinų restoranas

A8C14A3C-FB6B-4804-BC0E-7D70CCD9145A.jpeg

London China town yra puikus pavyzdys, kur link linkėčiau nukeliauti Vilniaus China town – į daug įvairesnį, įdomesnį, originalų kinišką maistą. Mes esame pripratę prie lietuviškos kinų maisto versijos, todėl išgirdus kad atsidarė kitoks kinų restoranas labai norėjau jį išbandyti.

Interjeras minimalistinis – vyrauja balta ir medžio spalva. Vidaus erdvėje telpa keli stalai bei  žemas baras prie sienos su daug kėdžių, galima valgyti ir lauke prie didelio stalo. Aptarnavimas nepriekaištingas – greitas ir malonus, padavėja turi visus atsakymus į klausimus.

Meniu nėra didelis, jame rikiuojasi salotos, spring rolls’ai, JIAO ZI kepti koldūnai, BAOZI bandelės su įdarais, makaronų sriubos, stir-fry makaronai ir šalti makaronai su priedais.

 

Spring rolls’us bandėme su kopūstais ir Mu-Err grybais. Buvo labai karšti, bet labai verti dėmesio –  grybų ir kopūstų skonių derinys netikėtas, bet gerai subalansuotas. Nepatiko pomidorinis padažas patiektas kartu, kuris užgožia ir numuša spring rolls’o skonio gerumą.

Stir-fry makaronai su jūros gėrybėmis buvo pats geriausias to karto pasirinkimas. Jų sėkmės paslaptis – padažas, kurį makaronai jau buvo beveik sugėrę. Reikės pasukti galvą kaip jį atkurti 🙂 Iš jūros gėrybių buvo galima rasti krevečių, mažų aštuonkojų ir midijų. Ko buvo per daug, tai svogūnų, aš juos valgau, bet lyginant su kitomis daržovėmis jie tikrai dominavo. Makaronai stori, gaminami vietoje.

547F7BEA-84E7-4BEF-970D-0EA64CC9DA31

JIAO ZI kepti koldūnai su kiauliena – kaip bebūtų keista man pačiai šį kartą man buvo per daug mėsos įdaro – jo norėjosi mažiau ir gal mažiau intensyvaus.

BAOZI bandelės su daržovėmis. Norėjosi labiau išraiškingo skonio įdaro, trūko jam jėgos. Gal reikėjo rinktis su jautiena, bet visada norisi išbandyti ir be mėsos. Aš labai mėgstu BAO bandeles, kurios skiriasi savo forma (yra sulenktos) ir tai, kad jos yra garinamos vienos ir tik po to dedamas įdaras. Gal šį kartą BAOZI koją pakišo įdaro blankumas.

A0E3A809-0049-47C2-BECE-7D54E6D257CF

Konceptas labai geras, gal būt tik kol kas šlubuoja išpildymas – norisi tokio maisto, kuris nuneštų iki Azijos.  Vis dėlto tai vieta kurią verta išbandyti bent kartą, kai norisi greitai užkąsti.  MIAN virtuvėje dirba šefas is Kinijos, kas suteikia viltį, kad nors ir po truputį judėsime kokybiško ir originalaus azijietiško maisto link.

C6A4146E-7DEE-4924-B05C-91D520F10FED

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s