Marcipaninės slyvos šokolade

52AD1BEC-D350-4D36-B62C-AD1DC05B99FB

Kalėdos ir dovanas – didžiausia dilema. Šiais metais homemade dovanos yra mūsų topas. Visų pirma tai yra begalo miela. Antra, gamindami neužtruksite daug laiko. Trečia, skonis nuostabus, juk kas nemėgsta marcipanų, migdolų, slyvų ir šokolado per Kalėdas!

 • 1 datule
 • 50 g migdolų sviesto
 • 2 lašų natūralaus migdolų ekstrakto
 • 10-15 džiovintų slyvų
 • 100g šokolado
 1. Į trintuvo indą dedame datules, migdolų sviestą, migdolų ekstraktą ir išsukame iki vientisos masės.
 2. Įpjauname slyvas, pašaliname kauliukus ir į kiekvieną slyvą dedame migdolinį įdarą. Slyvas dedame į šaldytuvą.
 3. Virš garų vonelės išlydome juodajį šokoladą. Paruoštas slyvas apvoliojame šokolade ir dedame ant iš anksto paruošto kepimo popieriaus.

8 thoughts on “Marcipaninės slyvos šokolade

 1. Kaip suprasti, kad viena datulė. Gal čia klaida, gal ne viena datulė, gal daugiau. Jei ji viena, tai kaip jas sukti trintuve, jei ji viena? Juo labiau, kad 1. žingsnyje rašote “išsukame datules”.

  Like

 2. Sveiki! Noriu jums isreiksti dekinguma uz si paprasta, ir kartu stebuklinga recepta. Slyvos sokolade mano vaikystes delikatesas! Kad taip lengva jas pasigaminti niekad nesusimasciau.Tai ir begalo seksualus desertas: ir slyvu forma, ir kremas viduj ir lyditas sokoladas i kuri merkiama, o paskui ir apslakstoma…:) Tiesiog Kaifas is didziosios raides, tiek gaminant, tiek skanaujant! Gaminu antra karta, neturejau nei migdolu sviesto nei esencijos, tad sugalvojau paeksperimentuoti su tahini – idejau siek tiek cinamono ir medaus i mase. Labai nustebau, kad stirpus tahini skonis ir kartumas visiskai isnyksta! dabar matau kaip tinka migdolu ekstraktas su slyvomis ir isbalansuoja su sokoladu. Tiesa, dar pabarsciau kakava, turbut perlenkiau lazda is estetiniu sumetimu:) siaip ar taip tirpsta burnoje, laikiau saldytuve per nakti, paskui isemiau ir viskas idealu.Manau jei nesilydo sokoladas, geras zenklas 🙂 Linkejimai ir bravo uz jusu nuostabia, ikvepiancia kuryba!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s