Sofa de Pancho apžvalga

unnamed Sofa de Pancho nebuvome gerus 3  metus, vis ėjome į kitas vietas kol vieną šiltą penktadienio vakarą išsiruošėme į daug kartų būtą ir išsiilgtą restoraną. Naujas šefas, šiek tiek atnaujintas interjeras ir tas pats puikusis meksikietiškas maistas.

unnamed (1)

Aš iš savo patirties žinau, kad norai ir svajonės pildosi, reikia tik panorėti ir dar šį bei tą nuveikti 🙂 Penktadienį jau nuo pietų galvojau kur eiti vakare ir parašiau Sofa de Pancho per fb ar turi staliuką, gavus automatinį užsakymą kad galiu rezervuoti staliuką pati – pačekinau ir supratau, kad neturim šansų. Planas B buvo Downtown Food Hall, galvojau ko norėčiau valgyti ir pirma mintis, kad norėčiau čili sriubos, bet galvoju ten kiek pamenu nerasiu. Išeidinėjant iš namų atrašo Sofa de Pancho kad turi mums staliuką, todėl mes greituoju būdu keičiame planą. Savo čili sriubos norą jau buvau senai pamiršusi, bet atėjus išsirinkau panašiausią patiekalą į ją – ir valgiau būtent tai ko tą dieną ir norėjau.

unnamed (3)

Koks šiame restorane yra maistas? Su daug pupelių, skirtingų gylių aštrumu, grietine jeigu jo pasirodys per daug, kukurūzais, gvakamole, laimais ir dar daug kitų ingredientų. Mėsa – nuo kelių minučių kepimo iki ilgų valandų marinavimo ir lėto kepimo. Be mėsos galima rinktis iš žuvies, jūros gėrybių ar vegetariškų patiekalų. Didelis privalumas nevartojantiems glitimo – kukurūziniai paplotėliai, kurie čia yra dėl meksikietiškos virtuvės, bet kartu yra ir be glitimo. Nors meniu nedidelis, bet tikrai yra iš ko rinktis.  Maistas pakankamai sotus, nes ingredientai tokie.

unnamed (6)

Pats restoranas labai jaukus, nedidelis, atmosfera linksma ir nuotaikinga. Atvira virtuvė man visada labai patinka, įdomu stebėti kas ten vyksta.

unnamed (4)

Ragavome du skirtingus tacos užkandžiui, o pagrindiniams – chile vegetal daržovių troškinį ir jautienos fahitas, kuris buvo tos dienos special patiekalas, kurio nėra meniu.

Vienoje porcijoje yra 2 tacos, patogu dalintis ir gali paragauti kelis skirtingus.

unnamed (5)

Tacos su lėtai troškinta kiauliena, chorizo, jalapeno salsa, kalendra ir baltaisiais svogūnais.  Daug skonių, jie intensyvūs, aštrumo saikingai ir visa tai supakuota į kukurūzinį paplotėlį.

unnamed (12)

Tacos su jautiena, marinuota tamsaus alaus – kumino – chile morita sultinyje, pico del gallo salsa, tomatilo – cascabel – pasila pasta. Chile morita yra viena iš daugelio skirtingų čili rūšių naudojamų meksikietiškoje virtuvėje. Pico de gallo salsa – 6 ingredientų salotos iš prinokusių pomidorų, baltojo svogūno, jalapeno, kalendros, žaliosios citrinos ir druskos. Tomatilo yra žalios spalvos pomidorai, cascabel ir pasilla – skirtingi čili pipirai. Čia aštrumo daugiau, bet ne tiek daug, kad nejaustum skonio, labai patinka skirtingų aštrumų naudojamas viename. Mėsa fantastiška, tirpsta burnoje ir yra labai sultinga.

unnamed (8)

Chile vegetal – 13 daržovių troškinys ruošiamas su 6 klasikiniais pipirais. Valgiau su didžiuliu malonumu, nes tai buvo būtent tai ko norėjau. Comfort food‘as – šildantis ir jaukus. Buvo labiau karštas, nei aštrus. Patiekiamas kartu su grietine, aštriu sūriu, kuris puikiai lydosi ir kukurūziniais paplotėliais.

unnamed (13)

Jautienos fahitas –  spėju kad valgėme jautienos nugarinę, kuri buvo labai kokybiška ir neperkepta, su daug svogūnų ir mėsos padažu. Dėmesį atkreipiau į mažus geltonus gabalėlius – labai juokinga buvo kai supratau kad ten sutrupinti nachos 🙂  Kartu patiekė šviežių daržovių salotų, grietinės ir kukurūzinių paplotėlių. Buvo labai skanu, sodru – puikiai išpildytas patiekalas.

unnamed (11)

Desertas – key lime pyragas daromas su trapiu pagrindu, kondensuoto pieno ir žaliųjų citrinu kremu ir aviečių ir juodųjų serbentų tyrėmis. Dažniausiai pamačius pavadinime žaliąsias citrinas atrodo, kad bus per rūgštu, bet taip tikrai nebuvo. Geras saldumo ir rūgštumo balansas.

unnamed (10)

Nėra prie ko prisikabinti, nebent prie to kad nebuvo patogus staliukas su 3 metų vaiku, kurio burna buvo sulyg stalu, bet vertinant tai kaip paskutinės minutės pasiūlymą – negaliu skųstis.

Viskas pas juos gerai ir tegul taip ir būna. Smagu grįžti į šį restoraną dėl daug dalykų, kurių visuma sukuria tai ko reikia – malonią ir labai gerą patirtį. Prieš einant siūlyčiau užsirezervuoti staliuką, nes sėdint ėjo daug žmonių ieškodami laisvo staliuko, kurio jie  negavo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s