Japoniškų koldūnų GYOZA baras

IMG_5928.JPG

Kai jie buvo tik tik atsidarę mes su Rūta kaip tik ėjome pro šalį ir kadangi vežime turėjome miegantį pilietį tai pasiėmėm paragauti gyoza su krevetėmis išsinešimui. Tada paėjome kelis metrus iki kampo ir šiek tiek lašnojant mes juos suvalgėm, tiksliau sušlamštėm ant vieno Vokiečių gatvės kampo. Nu nerealiai geri – sako Rūta, juos ne vieną kartą valgiusi Azijoje. Labai patiko, kad jie nebuvo adaptuoti lietuviškam skoniui, aiškiai išreikštas česnakas ir tobulai sūriai rūgštus sojos ir acto padažas. Grįžau ten patikrinti visko iš esmės.

Interjeras švarus ir šiuolaikinis su minimaliais azijietiškais akcentais. Erdvės nėra daug, bet jauku. Labai smagiai atrodo sėdimos vietos prie baro. Drąsiai galima ateiti vienam ir jaustis gerai.

Gyozos koldūnai buvo labai puikūs, kaip kad pirmą kartą. Ragavome su daržovėmis, antiena ir krevetėmis. Nuo tradicinių lietuviškų koldūnų šie skiriasi ne tik savo tešla, kuri yra labai elastinga ir plona, bet ir paruošimu. Gyoza koldūnai yra visada kepami.

Koldūno tešla tokia plona kad matosi įdaras. Prie gyozų yra siūlomi keli padažai. Ragavome slyvų ir tradicinį. Tai aišku kad tradicinis buvo geresnis pasirinkimas.

Meniu be Gyozos yra Don ir Tonkatsu. Don yra ryžių dubenėlis su priedais. Tonkatsu – mėsos kepsnys su priedais. Ryžių dubenėlis buvo per saldus, nors mėsos supjaustymas įspūdingo plonumo. Tonkatsu priminė karbonadą. Nepaliko įspūdžio. Abiems labai toli iki gyozos tobulumo. Taip, kad neveltui pavadinimas yra Gyoza. Tą ten ir reikia valgyti.

Patiko rasti įdomesnio alaus pasirinkimą. Ragavom japonišką lagerį ir raudonųjų ryžių alų su šiek tiek daugiau laipsnių. Alus patiekiamas specialiose to alaus brandintose taurėse kartu su padėkliukais. Išbaigtumas mums patinka.

Puikus japoniškų koldūnų baras Vokiečių gatvėje. Puikios gyozos. Noriu dar. Eisiu. Šį kartą imsiu su kiauliena ir kartosiu su krevetėmis.

IMGP0651.JPG

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s