Gaspar’s brunch

IMG_3702

Pirmas geras ženklas buvo paskambinus šeštadienį ryte užsirezervuoti staliuką sekmadieniui gautas atsakymas, kad vienintelis laisvas laikas yra 14:30val.  Švediško tipo stalo nėra, užsisakinėji iš specialaus brunch’o meniu, kuris kiekvieną kartą šiek tiek keičiasi. Jeigu geras oras visai smagu pusryčiauti ir lauke.

Restorano interjeras šiuolaikinis ir jaukus, dominuoja ramios spalvos.

IMG_3681

Aš nesu mačiusi estetiškiau pateiktų angliškų pusryčių. Vietoje pupelių – labai skanūs žirneliai. Apačioje naan duona, ant viršaus kiaušinis, o tarpe jų – aštri jautienos dešrelė, grybai, žirneliai, pomidorų confit ir šoninė. Neperkepta, daug skonio, ne per sausa, bet ir nebėga viskas – tobulai. Apšlakstyta krapų aliejumi.

IMG_3675

Benedikto kiaušiniai su rūkyta lašiša patiekama ant naan duonelės su špinatais ir kalendrų hollandaise padažu. Šefo “twist”- kalendrų hollandaise, kuris buvo pakeitęs šiek tiek spalvą ir turėjo daugiau skonio atspalvių nei įprastai. Labai geras pasirinkimas. Dar buvo galima rinktis krabo mėsa, bet ne pusryčiaujantiems nuo 14:30, nes jau buvo pasibaigę.

IMG_3676

Masalos omletas su sūriu ir šparagais. Turbūt mažiau geras nei kiti pasirinkimai. Pats omletas buvo labai drėgnas, gal kiek ir per daug. Aš tikėčiausi labiau išraiškingo skonio. Tinka tiems kam labai patinka šilkiniai omletai ir labai švelnaus skonio patiekalai.

IMG_3672

Tikslas atėjus išragauti kuo daugiau patiekalų, todėl aš renkuosi tai kas lieka – kepti avinžirnių gabaliukai,libanietiškas sūris, granatai, kalendros ir pankolių salsa. Ir galvojau, kad tai bus prasčiausias pasirinkimas. Gavus lėkštę aš labai nudžiugau, o paragavus supratau, kad tai puikus pasirinkimas. Mano galvoje tai nebūtų patiekalas pusryčiams, bet kaip brunch’o meniu vienas iš variantų tikrai geras, nors ir netikėtas. Ten kur avinžirniai, kalendros, granatai, tahini, ten ir aš. Mano tipo patiekalas, bet pirmą kartą pusryčiams. Nedidelė smulkmena, kuri mane paperka – kalendros ir pankolio salsos supjaustymo smulkumas. Čia yra meilė maistui. Taip ji ir atrodo.

IMG_3699

Blyneliai su bananais, kokosais ir Jaggery padažu. Patiekalas, kuris įkvepia pabandyti padaryti tokį padažą namų virtuvėje. Tobulas padažas su kokoso drožlėmis.

IMG_3690

Šviežio kokoso pieno pudingas su tapijoka, chia, egzotiniais vaisiais ir riešutais. Išskirtinai didelė porcija. Ne per saldu. Primena ryžių pudingą. Patiekiamas šaltas.

Aptarnavimas buvo be priekaištų. Man visada patinka, kai padavėjas būna truputį rimtas, džentelmeniškas, supranta iš pusės žodžio ir yra labai konkretus. Jo kolegė šilta ir miela. Geras tandemas.

IMG_3664

Vienintelis minusas turintiems vaikų, kad vaikiška kėdutė yra skirtingo aukščio nei kad buvo parinktas stalas ir yra be savo stalelio, nors apie tai kad mums reikės vaikiškos kėdutės informavau iš anksto. Tokiu atveju, reikia parinkti žemesnį stalą, nes yra skirtingo aukščio stalų pas juos arba įsigyti vaikišką kėdę su staliuku, kur būtų vietos maistui, knygai ar žaislams padėti.

Ne per daug pretenzinga ir estetika lėkštėse žavi. Visi patiekalai su “nice twist”, bet ne per daug. Didelis dėmesys detalėms, nepametant pačio patiekalo skonio. Graži kūryba ir tobuli pusryčiai mieste. Drąsi rekomendacija apsilankyti. Likome sotūs ir patenkinti.

One thought on “Gaspar’s brunch

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s