Batonėliai su spraginta kynva ir riešutų sviestu

IMG_7613.JPG

Spragintą kynvą atradau tik šiais metais ir nuo to laiko negaliu atsidžiaugti! Šie riešutiniai batonėliai jau tapo namų hitu, nes tai vienas is tų receptų, kuris pasidaro per mažiau nei 10 minučių, su trumpu ingredientų sąrašu, o skonis toks kad nelieka laaabai greitai. 

  • 30g spragintos kynvos*
  • 30g kokoso drožlių
  • 60g migdolų
  • 120g žemės riešutų sviesto**
  • 1 šaukštas kokosų aliejaus
  • 8 medjool datulės
  • 1 mažas prinokęs bananas

*Spragintą kynvą galite rasti Assorti parduotuvėje – tik jie kitaip ją pavadinę –  pūsti kynvos dribsniai (ang. quinoa puffs).

**Aš naudojau namuose gamintą riešutų sviestą, jei pirksite parduotuvėje būtinai pirkite natūralų sviestą be pridėtinio cukraus. 

Pirmiausia į blenderį dedame datules, šaukštą kokosų aliejaus ir bananą. Kai jau matote kad viskas virsta į vientisą masę dedame riešutų sviestą ir pulsuojančiu režimu sukame kol susimaišys. 

Peiliu susmulkiname migdolus ir dedame į didesnį indą kartu su spraginta kynva ir kokosų drožlėmis – išmaišome ir dedame datulių ir riešutų sviesto masę, gerai išmaišome (nebijokite naudoti rankų) ir dedame į mažą kepimo indą, išklotą maistine plėvele. Gerai paspaudžiame ir išlyginame, batonėliai turėtų būti 1,5cm storio ir dedame į šaldymo kamerą. 

Po kelių valandų išimame ir supjaustome. Turėtų gautis 16 batonėlių. Laikome kameroje. Tikrai suvalgysite greitai, bet jei ne drąsiai galite laikyti kameroje pora savaičių.

Tikiuosi išbandysite 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s